Skip Navigation Links
Denetim Kurulu

NEVİN KURT

DENETİM KURULU ÜYESİ

1963 Giresun doğumlu olup, ilk orta ve lise eğitimini Giresun’da tamamlamıştır. 1985 yılında KTÜ Mimarlık Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Giresun Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünde 1990-1996 yılları arasında görev yaptıktan sonra istifa edip, 1997- 2004 yıllarında Onur Mimarlık adıyla kurmuş olduğu kendi ofisinde Plan, Proje ve Taahüt işleri yaparak bir çok projeyi gerçekleştirmiştir. . 2004 yılında çocuklarının eğitimi için Ankara’ya taşınmış, evli ve iki çocuk annesidir. Ada Poligon Yapı Denetim firmasında Proje ve Uygulama Denetçisi olarak görev yapmıştır. Halen 2014 yılında eşiyle birlikte kurmuş olduğu EVRİM İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. de Şirket Müdürü ve İş Güvenliği Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Bilirkişilik, Yapı Denetim Uzmanlığı ve İş Güvenliği Uzmanı Sertifikalarına sahiptir. Mimarlar Odası Ankara Şube , Çeşitli Sivil Toplum örgütü üyeliği, ve Sosyal Proje çalışmaları yapmaktadır.

 

 

KENAN UZUN

DENETİM KURULU ÜYESİ

1978 Rize İkizdere doğumlu. İlk orta öğrenimini Ankara'da Yalçıneskiyapan İlköğretim Okulunda, Lise Öğrenimini Ankara Lisesinde tamamladıktan sonra 1996 yılında Dumlupınar Üniversitesi İİBF Fakültesi İktisat bölümüne girdi ve 2000 yılında mezun oldu. Yüksek Lisans Öğrenimini yine Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tezsiz olarak Yönetim Organizasyonu üzerine yaptı.2002 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra 2003 yılında özel bir firmada muhasebe mesleğine başladı. 2007 yılında Mali Müşavirlik sınavlarını başarıyla tamamladıktan sonra halen özel şirketler grubunun mali müşavirlik hizmetlerini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
Güncel Haberler
Taziye Mesajı

Sayin Uyelerimiz; Yonetim Kurulu Baskan Yardimcimiz Sayin Recai KESIMAL' in abisi Muhammet KESIMAL vefat etmistir.

Kendisine Allahtan Rahmet yakinlarina bassagligi dileriz.

Yont.Kurulu Adına  Başkan İlyas ŞİRİN (Taziye icin irtibat : Recai KESIMAL 0532 233 47 95 B045


Genel Kurul Erteleme Duyurusu
T.C. İçişleri Bakanlığının İller İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 27.11.2020 tarih ve Z-89780865-153-19961 Sayılı "Geniş Katılımlı Etkinliklerin Ertelenmesi" konulu genelgede  daha önceden 01.12.2020 tarihine kadar yapılmaması kararlaştırılan, sivil toplum kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve üst kuruluşları, birlikler ve kooperatifler tarafından düzenlenecek etkinliklerin (genel kurul toplantıları dahil) 01.03.2021 tarihine kadar ertelenmesi gerektiği değerlendirildi denilmektedir. 
 

ZİYARET

Gölhaber'in sahibi Sayın Adnan TAN, Birliğimizi ziyaret ederek, Başkanımız Sayın İlyas ŞİRİN' den Yaylaşehir Projesi hakkında bilgi aldı 

http://www.birligimiz.com.tr/golhaber-in-sahibi-sayin-adnan-tan-birligimizi-ziyaret-ederek-baskanimiz-sayin-ilyas-sirin-den-yaylasehir-projesi-hakkinda-bilgi-aldi-haberi-125.html


ZİYARET

Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan ŞİMŞEK Ziyareti Hakkında

http://www.birligimiz.com.tr/golbasi-belediye-baskanimiz-sayin-ramazan-simsek-ziyareti-hakkinda-haberi-124.html

 


DUYURU

PROJENİN ÇÖZÜMÜNE İLİŞKİN YAPILAN BİLGİLENDİRME TOPLANTILARININ DEĞERLENDİRME SONUCUNUN ORTAKLARA DUYURUSU

EK-1

EK-2

VİDEOLAR İÇİN TIKLAYINIZ


Bilgilendirme Toplantısı Görselleri

Bilgilendirme Toplantı Görsellerini İncelemek İçin Tıklayınız


Üyemizin Proje İle Görüşleri

Bir üye olarak kanaatleri mi paylaşmak isterim. Uzun zaman beklememize rağmen çözüm için ciddi bir araştırma ve arayış yapıldı. Bunu anlıyoruz. Ancak düne kadar kooperatiflere ait alanların kooperatiflere verilmesi ile kooperatif üyelerinin kendi alanlarını hobi bahçesi olarak da değerlendirebileceklerini, doğru çözümün bu olduğunu düşünüyordum.

Yazının Devamını Okumak İçin Tıklayınız