Skip Navigation Links
Üyemizin Proje İle Görüşleri

Ancak dün itibariyle ilk defa kooperatif arsalarımızın tamamını gezme fırsatı bulduk.Kanaatim tamamen değişti. Bizim arsalarımız kesinlikle hobi bahçesi yapılmasına müsait değil. Bu duruma göre kooperatiflerin tek tek hareket etmeyi asla düşünmeden, münferiden değil bütün olarak hareket etme kararlılığını göstermeleri ve bunun için üst birlik tarafından getirilen bütüncül ve Etap etap çözüm ve inşaat projesi önerisi süratle uygulamaya konmalıdır.
Eğer bu bütüncül uygulama fiiliyata geçmezse Kooperatifler olarak tek tek maalesef yaşama şansımızın olmadığını her  kooperatifimiz için bunun İntiharı anlamına geleceğini düşünüyorum. Bunun için geç kalmadan zamandan yana zarar etmeden uygulamaya hemen Bence başlanmalıdır. Bunu söylerken tamamen içimden gönlümden konuştuğumu da ifade etmek istiyorum. Çıkar ise çıkarımız burada. menfaatimiz ise menfaatimiz burada. Daha fazla gecikmemek için de çözüm  için çıkar yol  bu bence. Bir üye olarak 3000 üye arkadaşımızdan Yarın'ın komşularımızdan istirhamımız dileğimiz objektif düşünerek doğru karar verilmesine ve icraata geçilmesine Yardımcı olmamız. Hüseyin Ayaz
Anadolu Gimat Konut Yapı Kooperatifi üyesi

 
Güncel Haberler
VEFAT İLANI

Dayım Abdullah Özgen hakka yürüdü ALLAH C.C.HU  rahmet eylesin. Ahmet Kaval  05334820007 Trabzon  MAÇKA'DA ORMAN ÜSTÜ MAH. Yarın öğlen namazına müteakip defnedilecektir.


2021 GENEL KURUL SONUÇ DUYURUSU

Genel Kurul Sonuç Bildirimi Görüntülemek İçin Tıklayınız.

 

 

 


ZİYARET

Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan ŞİMŞEK Ziyareti Hakkında

http://www.birligimiz.com.tr/golbasi-belediye-baskanimiz-sayin-ramazan-simsek-ziyareti-hakkinda-haberi-124.html

 


DUYURU

PROJENİN ÇÖZÜMÜNE İLİŞKİN YAPILAN BİLGİLENDİRME TOPLANTILARININ DEĞERLENDİRME SONUCUNUN ORTAKLARA DUYURUSU

EK-1

EK-2

VİDEOLAR İÇİN TIKLAYINIZ


Bilgilendirme Toplantısı Görselleri

Bilgilendirme Toplantı Görsellerini İncelemek İçin Tıklayınız


Üyemizin Proje İle Görüşleri

Bir üye olarak kanaatleri mi paylaşmak isterim. Uzun zaman beklememize rağmen çözüm için ciddi bir araştırma ve arayış yapıldı. Bunu anlıyoruz. Ancak düne kadar kooperatiflere ait alanların kooperatiflere verilmesi ile kooperatif üyelerinin kendi alanlarını hobi bahçesi olarak da değerlendirebileceklerini, doğru çözümün bu olduğunu düşünüyordum.

Yazının Devamını Okumak İçin Tıklayınız