Skip Navigation Links
YAYLAŞEHİR İLE İLGİLİ

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Birlik Başkanı İlyas Şirin; "Birlik Yönetim Kurulu olarak ortağımız, iş dünyasının tanınmış ismi Sefer Ulusoy'u ziyaret ettik" ifadelerini kullandı.

Ziyaretin, Birlik Yönetim Kurulu olarak gercekleştiği belirtilen ifadede Sefer Ulusoy için "Ortagımız" kelimesinin kullanılması 2018 yılının ilk günlerinde müjdeli haber gelir mi söylemlerini de beraberinde getirdi.

"Hayırlı Olsun" mesajlarının geldiği paylaşımla ilgili, Birlik Yönetimi tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

 

İnşaat sektöründe uzun yıllar birikim ve uzmanlığa sahip olan Ulusoy İnşaat Şirketler Grubunun, 2008 yılından itibaren şirket genel merkezini Ankara'ya alıp yeniden yapılanarak toplu konut projeleri çalışmalarına hız verdiği biliniyor.

ULUSOY’DAN YAYLAŞEHİR İLE İLGİLİ ALİ AĞAOĞLU'NA TELEFON

Sosyal medya hesabından tüm imkanlarını Yaylaşehir için kullandıklarını belirten Birlik Başkanı İlyas Şirin; “Sn. Sefer Ulusoy, telefonla Ali Ağaoğlu'nu arayarak proje ile ilgili bilgi verdi. Allah nasip ederse Sn. Ağaoğlu ile ilerde görüşmemiz olacaktır. Çalışmak bizden yaratmak Allah’tandır.” İfadelerini kullandı.

Dev proje Yaylaşehir ile ilgili detaylı bilgilendirmenin yapılacağı öngörülen görüşmede karşılıklı anlaşma sağlanırsa Yaylaşehir Projesinin Ağaoğlu Markası ile buluşma ihtimali bulunuyor.

AĞAOĞLU MARKASININ ANKARA’DA PROJESİ BULUNUYOR

İstanbul’da marka konut projelere imza atan Ali Ağaoğlu’nun, Dikmen’de inşa edeceği öngörülen 1.200 konutluk projenin yapı ruhsatını aldığı daha önceden sektörel basında yer bulmuştu.

 
Güncel Haberler
Genel Kurul Ertelenme Kararı

Genel Kurulun Ertelenmesine Dair Gerekçeli Yazıyı İncelemek İçin Tıklayınız


Projemizdeki Çok Katlı ve Villaların İnşaatlarına Başlanılması Durumu, Maliyet Öngörüleri Bilgilendirmesi
DEĞERLİ ORTAKLARIMIZ;
Projemizin hayata geçirilmesi ile ilgili olarak Kooperatiflerimiz ile yapmakta olduğumuz istişare ve bilgilendirme toplantılarına, Dünyada ve Ülkemizde çıkan Covid-19 pandemisi (salgını) nedeniyle ara vermek zorunda kalınmıştır.
 
Bu doğrultuda; ekte sunduğumuz projemizle ilgili çalışmamızı tüm üyelerinizle paylaşmanızı ve bunun sonucunda şartların elvermesi halinde kooperatifinizin üyeleri ile genel kurullarınız öncesi toplantı yapmayı ve projemizi üyelerinize anlatmayı
düşünüyoruz Gerekmesi halinde üyelerinizle yapılacak olan anket çalışmasına da katkı vereceğimiz hususunda,
 
Bilgilerinizi rica ederiz.Ek: 9 Sayfa : İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ (PDF)
 

BANKA BİLGİLERİ

Sayin Uyemiz Halk Bankasi Ankara Bahcelievler Subesinden kooperatifimiz adina hesap actirmis bulunmaktayiz. Dileyen uyelerimiz aidat odeme islemlerini buradan herhangi bir masraf odemeden her hangi bir halk bank subesinden yapabilirler. S.S. GIMAT ANADOLU KONUT YAPI KOOPERATIFI IBAN NO: TR95 0001 2009 2100 0043 0015 21 Yont.Kurulu Adina Baskan Ilyas SIRIN  Tel: 0 532 486 60 91 - 0 312 285 90 61 B045