Skip Navigation Links
YAYLAŞEHİR İLE İLGİLİ

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Birlik Başkanı İlyas Şirin; "Birlik Yönetim Kurulu olarak ortağımız, iş dünyasının tanınmış ismi Sefer Ulusoy'u ziyaret ettik" ifadelerini kullandı.

Ziyaretin, Birlik Yönetim Kurulu olarak gercekleştiği belirtilen ifadede Sefer Ulusoy için "Ortagımız" kelimesinin kullanılması 2018 yılının ilk günlerinde müjdeli haber gelir mi söylemlerini de beraberinde getirdi.

"Hayırlı Olsun" mesajlarının geldiği paylaşımla ilgili, Birlik Yönetimi tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

 

İnşaat sektöründe uzun yıllar birikim ve uzmanlığa sahip olan Ulusoy İnşaat Şirketler Grubunun, 2008 yılından itibaren şirket genel merkezini Ankara'ya alıp yeniden yapılanarak toplu konut projeleri çalışmalarına hız verdiği biliniyor.

ULUSOY’DAN YAYLAŞEHİR İLE İLGİLİ ALİ AĞAOĞLU'NA TELEFON

Sosyal medya hesabından tüm imkanlarını Yaylaşehir için kullandıklarını belirten Birlik Başkanı İlyas Şirin; “Sn. Sefer Ulusoy, telefonla Ali Ağaoğlu'nu arayarak proje ile ilgili bilgi verdi. Allah nasip ederse Sn. Ağaoğlu ile ilerde görüşmemiz olacaktır. Çalışmak bizden yaratmak Allah’tandır.” İfadelerini kullandı.

Dev proje Yaylaşehir ile ilgili detaylı bilgilendirmenin yapılacağı öngörülen görüşmede karşılıklı anlaşma sağlanırsa Yaylaşehir Projesinin Ağaoğlu Markası ile buluşma ihtimali bulunuyor.

AĞAOĞLU MARKASININ ANKARA’DA PROJESİ BULUNUYOR

İstanbul’da marka konut projelere imza atan Ali Ağaoğlu’nun, Dikmen’de inşa edeceği öngörülen 1.200 konutluk projenin yapı ruhsatını aldığı daha önceden sektörel basında yer bulmuştu.

 
Güncel Haberler
Genel Kurul Resimler

Genel Kurulumuz İle İlgili Görselleri İncelemek İçin Tıklayınız


Üst Birlik Yönetim Kurulu Duyuru Metni

Üst Birlik Yönetim Kurulu Duyuru Metnini İncelemek İçin Tıklayınız


GENEL KURUL

Genel Kurul Tarihimiz Belirlenmiştir. 30 Haziran 2019 Pazar Günü Saat:15:00 da Gölbaşı Merkez Şantiye Binasında dır. Genel Kurul Evraklarına Ulaşmak için Tıklayınız.