Skip Navigation Links
YAYLAŞEHİR İLE İLGİLİ

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Birlik Başkanı İlyas Şirin; "Birlik Yönetim Kurulu olarak ortağımız, iş dünyasının tanınmış ismi Sefer Ulusoy'u ziyaret ettik" ifadelerini kullandı.

Ziyaretin, Birlik Yönetim Kurulu olarak gercekleştiği belirtilen ifadede Sefer Ulusoy için "Ortagımız" kelimesinin kullanılması 2018 yılının ilk günlerinde müjdeli haber gelir mi söylemlerini de beraberinde getirdi.

"Hayırlı Olsun" mesajlarının geldiği paylaşımla ilgili, Birlik Yönetimi tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

 

İnşaat sektöründe uzun yıllar birikim ve uzmanlığa sahip olan Ulusoy İnşaat Şirketler Grubunun, 2008 yılından itibaren şirket genel merkezini Ankara'ya alıp yeniden yapılanarak toplu konut projeleri çalışmalarına hız verdiği biliniyor.

ULUSOY’DAN YAYLAŞEHİR İLE İLGİLİ ALİ AĞAOĞLU'NA TELEFON

Sosyal medya hesabından tüm imkanlarını Yaylaşehir için kullandıklarını belirten Birlik Başkanı İlyas Şirin; “Sn. Sefer Ulusoy, telefonla Ali Ağaoğlu'nu arayarak proje ile ilgili bilgi verdi. Allah nasip ederse Sn. Ağaoğlu ile ilerde görüşmemiz olacaktır. Çalışmak bizden yaratmak Allah’tandır.” İfadelerini kullandı.

Dev proje Yaylaşehir ile ilgili detaylı bilgilendirmenin yapılacağı öngörülen görüşmede karşılıklı anlaşma sağlanırsa Yaylaşehir Projesinin Ağaoğlu Markası ile buluşma ihtimali bulunuyor.

AĞAOĞLU MARKASININ ANKARA’DA PROJESİ BULUNUYOR

İstanbul’da marka konut projelere imza atan Ali Ağaoğlu’nun, Dikmen’de inşa edeceği öngörülen 1.200 konutluk projenin yapı ruhsatını aldığı daha önceden sektörel basında yer bulmuştu.

 
Güncel Haberler
31 Mart 2019 Yerel Seçim Ziyaretlerimiz

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Gölbaşı İlçemizde Belediye Başkanlığına Cumhur İttifakından MHP adayı Sayın Ramazan ŞİMŞEK  ve Millet İttifakından İyi Parti Adayı Sayın Mehmet AKSOY Birlik Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimizce 13.02.2019 tarihinde ziyaret edilmişlerdir.İncelemek İçin Tıklayınız


VEFAT İLANI

Sayın Üyelerimiz; Üyelerimizden Sebia   ÖZKOÇ' un annesi Meryem ÖZKOÇ   hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi yarın öğlen namazına müteakip Karşıyaka Mezarlığından  kaldırılacaktır. Taziye irtibat : 0 532 372 14 14

 


Çalıştay Sunumları

12.05.2018 Tarihli Çalıştay Sunumlarını İncelemek İçin Tıklayınız.http://www.birligimiz.com.tr/12052018-tarihli-calistay-sunumlari-haberi-89.html


2018 Genel Kurul

Sayın Üyemiz Kooperatifimizin 2017 Yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı, 23 Haziran 2018  tarih Cumartesi  günü saat 14:00 de Yaylabağ Mah. Serpmeler No:172 Gölbaşı / ANKARA (Merkez Şantiye Binası) adresinde ki  Toplantı Salonunda yapılacaktır. Genel Kurul Evrakları için Tıklayınız.


Bilgilendirme Toplantısı Katılım

Bilgilendirme Toplantısı Katılım Yazısını İncelemek İçin Tıklayınız


Bilgilendirme Toplantısı

Bilgilendirme Toplantısı Hakkındaki İlgili Dosyayı İncelemek İçin Tıklayınız


Çalıştay Sonuç Raporu

Çalıştay Sonuç Raporunu İncelemek İçin Tıklayınız


Yönetim Kurulundan Açıklama

Yönetim Kurulundan Açıklamanan Kararı İncelemek İçin Tıklayınız


DUYURU

Sayın Üyelerimiz, Birlik Başkanımız aynı zamanda Kooperatifimizin Yönetim Kurulu Başkanı anjiyo olmuştur. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

Gimat Anadolu K.Y.K Yönetim Kurulu

 


YAYLAŞEHİR İLE İLGİLİ

Dev projenin Birlik Yönetim Kurulu iş dünyasının tanınmış ismi Sefer Ulusoy’u ziyaret etti. Ulusoy, telefonla Ali Ağaoğlu'nu arayarak proje ile ilgili bilgi verdi. Detay İçin Tıklayınız


YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Sayin Uyemiz yeni yilin tum insanliga milletimize ve Gimat Anadolu ailesine birlik beraberlik, huzur ve mutluluk getirmesi dilegiyle yeni yilinizi kutlar, saygilar sunarim. Yont.Kurulu Adina Baskan Ilyas SIRIN  


TOPLANTI

Birliğimiz Yönetimi, Birliğe bağlı 46 Kooperatif Yönetici ve Delegasyonu ile Gölbaşı Belediye Başkanı Sn. Fatih DURUAY’ın katıldığı kahvaltılı toplantıda buluştu...
Fotoğraflar için tıklayınız.


YAYLAŞEHİR PROJESİ

Yaylaşehir projemize kat karşılığı teklif daveti için TIKLAYINIZ


HAYIRLI OLSUN

Kooperatif Başkanımız İlyas Şirin Üst birliğimiz olan Baş-kent Özlem Kooperatifler birliği yönetim kurulu  başkanlığına seçilmiştir.Yeni görevinde başarılar dileriz.